Zima w Trybiku!

Od soboty, 05.12, Trybik nie jest tylko sklepem rowerowym. Jest też sklepem narciarsko-snowboardowym!

Bez tytułuj

 

To już oficjalne! W sobotę, 05.12, rozpoczęliśmy sezon zimowy w naszym sklepie przy ul. Dzielnej. Miejsce większości sprzętu rowerowego zajęła odzież zimowa, a rowery ustąpiły miejsca nartom i deskom snowboardowym.

Na naszych pierwszych, zimowych klientów czekały bardzo okazyjne ceny. Ale nie ma się co martwić! Promocje nie były jednorazowe. Na stałe obniżyliśmy ceny całego asortymentu zimowego nawet o 60%.

Nasi sprzedawcy sprostają Waszym oczekiwaniom. Pomożemy dobrać idealne buty, przymocujemy wiązania, a przygotowaniem Waszego sprzętu przed zimowym szaleństwem zajmą się nasi niezawodni serwisanci.

Ponadto przedłużamy godziny otwarcia naszego punktu na Dzielnej. W każdą sobotę będziemy do Waszej dyspozycji do godziny 18.

W naszym sklepie internetowym na razie możecie znaleźć zalążek tego, co posiadamy w sklepie stacjonarnym ale obiecujemy już niedługo poszerzyć naszą ofertę online. Dodatkowo, dbając o kontakt z naszym klientem, przygotowaliśmy niespodziankę. Trybik wkroczył w nowe sfery social media. Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube, na którym będziemy udostępniać poradniki dotyczące wyboru oraz serwisowania sprzętu zimowego. Już teraz możecie zobaczyć pierwszy film przedstawiający nasz asortyment, który był nagrywany w dniu otwarcia sezonu.

Na fanów zimowego szaleństwa czekamy od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00, a w soboty 10:00-18:00 w naszym sklepie przy ulicy Dzielnej.
Posiadamy sprzęt zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

ZAPRASZAMY!

***Dla naszych czytelników przygotowaliśmy specjalną promocję. Podając przy kasie hasło promocyjne „zimowa odsłona Trybika” otrzymują Państwo rabat w wysokości 10%.***

 

 

Autor: Trybikowa drużyna

Jesteśmy trybikową drużyną skupioną wokół sklepu rowerowego trybik.pl. Bloga kierujemy do wszystkich, którzy kochają rowery – tak jak my!