Nasz serwis narciarsko-snowboardowy zaprasza!

Zimowe szaleństwo dla rowerowych maniaków to często obowiązkowy punkt rocznego planu aktywności. Dlatego warto się do niego dobrze przygotować. Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu narciarskiego i snowboardowego!


Zasady są bardzo proste, podobnie jak w przypadku zimowej przechowalni rowerów.

  • Wasze narty i deski snowboardowe przyjmujemy w każdym trybikowym sklepie (w Warszawie: ul. Dzielna 21 i Pasłęcka 7 i w Wyszkowie: ul. Wąska 13).
  • Narciarzom proponujemy ostrzenie jednej pary nart, smarowanie (smarowanie żelazkiem – baza + smar docelowy) i uzupełnienie ślizgu, za co zapłacić trzeba tylko ok. 70-75 zł (plus minus kilka złotych w zależności od ilości niezbędnego uzupełnienia). Samo ostrzenie i smarowanie to koszt 55 zł. Oferujemy również montaż, regulację i smarowanie wiązań, smarowanie ślizgów na gorąco i kołkowanie.
  • Snowboardzistom proponujemy zaś ostrzenie, smarowanie (smarowanie żelazkiem – baza + smar docelowy) i uzupełnienie ślizgu trzeba zapłacić 90 zł, za ostrzenie i smarowanie – 70 zł. Montujemy także i regulujemy wiązania.
  • Serwis przeprowadzamy na maszynach Reichman, przy użyciu smarów firmy Holmenkol.

Na koniec warto dodać, że przygotowania sprzętu lepiej nie zostawiać na ostatnią chwilę. Obecnie czas realizacji to 1-2 dni, w sezonie zależy od obłożenia i może zabrać ok. tygodnia. Zapraszamy!

Autor: Trybikowa drużyna

Jesteśmy trybikową drużyną skupioną wokół sklepu rowerowego trybik.pl. Bloga kierujemy do wszystkich, którzy kochają rowery – tak jak my!